PhD COURSES

Інститут молекулярної біології і генетики НАН України (ІМБГ НАН України) здійснює набір в аспірантуру за спеціальністю 091 Біологія. Прийом документів розпочнеться з 20 серпня поточного року.

Програма зі спеціальності 091 Біологія 2021

Правила прийому в аспірантуру 2021

Положення про аспірантуру та докторантуру

При бажанні навчатися в аспірантурі необхідно обрати (отримати згоду) потенційного наукового керівника (див. розділ сайту "Відділи інституту") та надати наступні документи:

Термін навчання: 4 роки
Прийом документів: З 20 серпня до 10 вересня поточного року за адресою: 03143, Київ, вул. Акад. Заболотного, 150, каб. №19, 3-й поверх, служба вченого секретаря.
 Подаються документи:
 1. Заява на ім’я директора з вказанням своїх адреси, конт. тел. та e-mail.
 2. Особовий листок (бланк отримати у Відділі кадрів ІМБГ НАН України).
 3. 2 фотокартки (3 х 4).
 4. Медична довідка за формою № 086/у про можливість навчання в аспірантурі.
 5. Список наукових робіт разом із їхніми копіями (Форма 26, cписок наукових робіт), завірений вченим секретарем ІМБГ НАН України, або реферат, оцінений та підписаний майбутнім науковим керівником.
 6. Копії дипломів про освіту разом з додатками до них (бакалавра та спеціаліста/магістра), завірені у Відділі кадрів ІМБГ НАН України. При собі мати оригінали.
 7. Копія паспорту громадянина України (при собі мати оригінал).
 8. Копія ідентифікаційного коду.
 9. Папка паперова на зав’язках.
 10. За наявності подаються:

 11. Витяг з протоколу засідання наукової ради для осіб, рекомендованих до аспірантури радами ВНЗ.
 12. Документ про зданий іспит з іноземної мови рівня не нижче В2.
 13. На час складання вступних іспитів гуртожиток абітурієнтам не надається.

Довідки: Тел.: (+380 44) 200 03 54; Факс: (+380 44) 526 07 59

Міщук Яніна Ромуальдівна, e-mail: mishchuk@imbg.org.ua;

Корж Ольга Вячеславівна, e-mail: inform@imbg.org.ua

Зарахування в аспірантуру відбувається на конкурсній основі з 1 листопада поточного року за умов успішної здачі вступних іспитів:

 1. спеціальність (Інститут молекулярної біології і генетики НАН України), вул. Заболотного, 150.
  • Дата вступного іспиту зі спеціальності: _______ вересня 20_____ року о ___:00
 2. іноземна мова (Центр наукових досліджень та викладання іноземних мов НАН України, вул. Трьохсвятительська, 4. Тел.: (+380 44) 278 89 71. e-mail: center-fl@ukr.net
  • Дата вступного іспиту з іноземної мови: _______ вересня 20_____ року о ____:00
 3. співбесіда (Інститут молекулярної біології і генетики НАН України, кабінет вченого секретаря, 3-ій поверх), вул. Заболотного, 150.
  • Дата співбесіди: _______ вересня 20_____ року о _____:00.

Зразки документів для зарахованих аспірантів

Гуртожиток для зарахованих аспірантів

I. Лист-клопотання на ім’я керуючого справами НАН України про поселення в гуртожитку разом з наказом про зарахування до аспірантури надається вченим секретарем до Президії НАН України.

II. Для поселення в гуртожитку аспірантам потрібно звернутися до Державного житлово-комунального підприємства (ДЖКП) НАН України за адресою: м. Київ, вул. Антона Цедіка (був. Ежена Потье), 9 (конт.тел. +380 (44) 4564630. При собі крім паспорта громадянина України мати наступні документи:

 • Витяг з наказу про зарахування до аспірантури - 1 екз. (отримати у Відділі кадрів ІМБГ НАН України, 2-ий поверх)
 • Типову угоду на поселення в гуртожитку - 3 екз., підписану директором ІМБГ НАН України та з печаткою Інституту (підписується та проставляється печатка в приймальні директора, 2-ий поверх, ІМБГ НАН України).

До відома: Аспіранти мають право на роботу у режимі неповного робочого часу (але не більш як на 0,5 ставки за займаною посадою). При цьому академічна стипендія виплачується у повному обсязі.

До відома: Центр гуманітарної освіти НАН України. Кафедра філософії. Адреса: вул. Трьохсвятительська, 4. Тел.: (+380 44) 278-30-13. e-mail: cgoedupart@ukr.net http://cgo.nbuv.gov.ua/scientific